AKTUALIZACJA: sobotnie mecze w Kids Soccer League.

W sobotę 17.12 gramy 2 mecze. Najpierw gramy o 16:30 z Dragonem Bielany, a potem o 17:30 z Dolcanem Ząbki.

Spotykamy się o 16:00 przy ul. Annopol 24 B. Przynosimy żwirówki lub korki (gramy w ogrzewanej hali ze sztuczną trawą), nasze stroje, ochraniacze.

Powołani: Marcin, Igor, Maciek, Bartek (Gręba), Bartek (Bociński), Paweł, Dawid, Fabian, Miłosz, Mateusz (Minkiewicz), Szymon, Krystian i Patryk.

PS. W piątek trenujemy od 18:30 do 20:00 na Malowniczej 31, w sobotę gramy mecze, a w niedzielę trenujemy od 14:00 do 15:30 w hali Przyszłości Włochy przy ul. Rybnickiej 25. Zapraszam na trening niedzielny. Szkoda, żeby hala marnowała się słabą frekwencją, jak to było na ostatnim treningu na Przyszłości.