Mecze w sobotę i niedzielę - 10-11 czerwca

W najbliższy weekend gramy 2 mecze. W sobotę 10 czerwca o godz. 17:00 gramy w Kids Soccer League z zespołem Sparta Białołęka. Zbiórka o 16:30 przy ul. Annopol 24 B. Przynosimy nasze stroje, żwirówki (korki, gdyby padało) i ochraniacze. Powołani: Szymek, Mati, Damian, Julek, Franek, Przemek, Patryk, Krystian, Bartek (Ratyński), Kuba, Miłosz, Dawid, Maciek, Marcin, Bartek (Gręba), Paweł.

W niedzielę 11 czerwca o godz. 17:30 gramy w lidze MZPN z drużyną AP Wilki. Spotykamy się o 16:30 przy ul. Spokojnej 13. Przynosimy nasze stroje, żwirówki (korki, gdyby padało), ochraniacze i LEGITYMACJE. Powołani: Szymek, Marcin, Bartek (Gręba), Fabian, Paweł, Dawid (Le), Dawid (Marczuk), Bartek (Ratyński), Kuba, Miłosz + ktoś powołany po sobotnim meczu.