Kilka słów na temat naszej drużyny.
Drużyna powstała we wrześniu 2014 r. Jest kilku chłopców, którzy trenowali wcześniej w innych drużynach, ale większość próbuje nauczyć się grać w piłkę nożną w RKS Okęcie 2006. Staramy się, aby młodzi piłkarze jak najlepiej się bawili, a treningi były nowoczesne, oraz aby uwzględniały obecne trendy nauki technicznej i szybkiej gry. Chcielibyśmy również, aby chłopcy nauczyli się sumienności oraz odpowiedzialności.

Rodzice też mają mieć radość z gry swoich dzieci, z ich pasji i zaangażowania. Czasami jest trochę smutku, ale cała drużyna na pewno będzie się starać, aby radości było jak najwięcej. Na razie to się udaje :-)

Trenujemy 3 razy w tygodniu. Wyjeżdżamy 2 razy w roku na obóz. W zimę jedziemy zawsze na 2 tydzień ferii, a w lato na 8-10 dni w pierwszej połowie sierpnia. Obozy dla kilku roczników organizuje były reprezentant Polski, trener Włodzimierz Filaber.

Są oczywiście opłaty. Wynoszą 100 zł miesięcznie. W lipcu jest przerwa od treningów, więc więc opłat nie ma. W sierpniu trenujemy po obozie 2 tygodnie, więc opłata wynosi 50 zł. Oto numer konta do wpłat:

76 1140 2004 0000 3202 7706 6981

W tytule przelewu trzeba wpisać imię i nazwisko zawodnika, rocznik 2006, rok i miesiąc za który płacona jest składka. Na przykład: Jan Kowalski, rocznik 2006, 2017-09.

Opłaty idą w zimę na opłaty za salę i na turnieje. W zimę możliwe są dodatkowe opłaty za turnieje, jednak nie więcej jak 20 zł od uczestnika za 1 turniej.

Wiosna, lato, jesień gramy ligę i sparingi. Opłaty idą więc na sędziów i na opiekę lekarską. Z opłat finansowany jest również zakup piłek i innych rzeczy treningowych.

Zapraszamy każdego, kto chce spróbować swoich sił w piłce nożnej. Po kilku tygodniach prób, jeśli nowemu piłkarzowi spodoba się na treningach i wśród nowych kolegów, można oficjalnie zapisać dziecko do klubu. Opłaty są od momentu oficjalnego wpisania, więc jeśli okaże się, że piłka nożna, albo nasza drużyna nie odpowiada dziecku lub rodzicom, to bezkosztowo można zrezygnować. Wypisanie jest proste. Od momentu zgłoszenia rezygnacji, opłat się nie nalicza. W wypadku dłuższych nieobecności, jest możliwe anulowanie opłat za jakiś okres. Prośba tylko o telefon do trenera Kamila.

Zapraszam wszystkich chętnych do naszej drużyny!