AKTUALIZACJA 2: mecze w sobotę i niedzielę.

W najbliższy weekend gramy 2 mecze. W sobotę 3 czerwca o godz. 13:00 gramy w lidze MZPN z zespołem UKS 141 W-wa II. Zbiórka o 12:00. Gramy na naszym stadionie. Przynosimy nasze stroje, korki, ochraniacze, czapki przeciwsłoneczne i LEGITYMACJE. Powołani: Szymek, Marcin, Bartek (Gręba), Fabian, Maciek, Paweł, Dawid (Le), Dawid (Marczuk), Bartek (Ratyński), Kuba, Miłosz.

W niedzielę 4 czerwca o godz. 14:00 gramy w Kids Soccer League z drużyną Znicza Pruszków. Spotykamy się o 13:30 przy ul. Annopol 24B. Przynosimy nasze stroje, korki, ochraniacze i czapki przeciwsłoneczne. Powołania również po czwartkowym treningu. Powołani: Szymek, Mati, Damian, Julek, Franek, Przemek, Patryk, Krystian, Bartek (Ratyński), Fabian, Dawid (Le), Paweł.

Kilka słów o następnym tygodniu. W przyszłą niedzielę kończymy sezon ligi MZPN. W sobotę gramy z UKS 141, w czwartek 8 czerwca o godz. 18:30 gramy z Varsovią (mecz odbędzie się przy ul. Międzyparkowej 4; zbiórka o 17:30) i w niedzielę 11 czerwca o godz. 17:30 gramy z AP Wilki (zbiórka o 16:30 przy ul. Spokojnej 13). Jeśli chodzi o Kids Soccer League, to ostatni mecz gramy w następną sobotę.

Na te ostatnie mecze pamietajmy, że wyniki nie są ważne. Ważne jest tylko to, żeby chłopcy mogli sobie pograć z ciekawymi przeciwnikami. Że mają możliwość dalszej nauki gry w piłkę nożną. Pamiętajmy też, że sędziowie przysyłani na nasze mecze, często są tuż po sędziowskich kursach i że mogą popełniać więcej błędów, niż sędziowie doświadczeni z wieloletnim stażem. Na pewno chcą uczciwie sędziować, ale nie zawsze potrafią to dobrze robić. Najważniejsze, żeby nie dopuszczali do ostrej gry, mogącej w skutkach przynieść kontuzje chłopcom.

No i cieszmy się tymi ostatnimi dniami sezonu. Jest ciepło, przyjemnie, chłopcy mają do rozegrania kilka meczów i mam nadzieję, że będzie sympatycznie :-)