AKTUALIZACJA 2: sobotni mecz z Polską Szkołą Futbolu i niedzielny mecz z Varsovią.

Po okresie lenistwa ponownie czeka nas piłkarski weekend. Mamy zaplanowane 2 mecze. Poniżej informacje na temat obu spotkań.

- W sobotę 22 kwietnia zbiórka o 16:20. Gramy z PSF II o 17:00 na Orliku przy ul. Annopol 24B (nie gramy w hali, ale na dworzu). Przynosimy nasze stroje i ochraniacze. Buty korki lub żwirówki. Powołani: Szymek, Mati, Julek, Patryk, Bartek (Ratyński), Marcin, Maciek, Paweł, Dawid (Le), Dawid (Marczuk), Miłosz, Bartek (Bociński).

- W niedzielę 23 kwietnia zbiórka o 14:30 na naszym stadionie. Mecz w lidze MZPN z Varsovią zaczynamy o 15:30. Przynosimy nasze stroje, ochraniacze i LEGITYMACJE. Buty korki (żwirówki na naszą murawę są zbyt śliskie).

Powołani: Szymek, Marcin, Bartek (Gręba), Maciek, Paweł, Dawid (Le), Dawid (Marczuk), Fabian, Miłosz, Igor, Bartek (Bociński), Bartek (Ratyński).

Na mecze chłopcy powinni mieć kurtki i czapki. Pamiętajmy również, że wyniki są nieważne. Kibicujemy naszym chłopcom i szanujemy przeciwników oraz sędziów.