AKTUALIZACJA 2: treningi i mecze w tygodniu 1-7 maja.

Mamy długi weekend, więc wypoczywamy. W tym tygodniu treningi mamy w czwartek 4 maja i - UWAGA - w piątek 5 maja. Ćwiczymy w naszych zwyczajowych godzinach, czyli od 17:50 do 19:30.

AKTUALIZACJA 2.

W weekend gramy tylko w lidze MZPN. Mieliśmy grać w sobotę ze Zniczem i z PSF w lidze na Annopolu, ale przeciwnicy poprosili o przeniesienie meczów na późniejsze weekendy.

Zatem w niedzielę 7 maja o godz. 17:00 gramy na naszym stadionie w lidze MZPN z drużyną AP Wilki. Zbiórka o 16:00. Powołania po piątkowym treningu. Przypominam, że na mecze w lidze MZPN przynosimy LEGITYMACJE.

Kilka słów o meczu z AP Wilki. Nasz niedzielny przeciwnik jest nam dobrze znany, ponieważ przez rok graliśmy w tzw. Lidze Wilków i kilka razy mierzyliśmy się z WIlkami. Ale każdy mecz jest inny, więc z trenerem Kamilem mamy nadzieję, że w tym meczu chłopcy dadzą z siebie wszystko, a nawet więcej :-)