AKTUALIZACJA: plan treningów na najbliższe dni.

Oto plan na najbliższe dni (UWAGA: mogą się zmienić trochę godziny treningów na sali, ale zaktualizuję tą wiadomość i podam ostateczne godziny):

- sobota 29 paź∂ziernika w godz. 16:00 gramy mecz z Victorią Zerzeń na boisku przeciwnika,

- poniedziałek 31 października w godz. 12:00-13:30 trening na Radarowej na płycie głównej (chłopcy mają wolne w szkole, więc trenujemy w dzień, bo jest cieplej),

- środa 2 listopada w godz. 18:00-19:30 pierwszy trening na sali - ćwiczymy w Szkole Podstawowej nr 87 przy ul. Malowniczej 31 (w zeszłym roku ćwiczyliśmy w Gimnazjum przy Malowniczej, a w tym roku na razie w mniejszej sali w szkole podstawowej),

- piątek 4 listopada w godz. 18:00-20:00 trening w sali SP 87 przy ul. Malowniczej 31,

- sobota 5 listopada o godz. 14:15 gramy ostatni mecz ligowy z Drukarzem III - gramy przy Radarowej,

- poniedziałek 7 listopada w godz. 18:00-19:30 trening w sali SP 87 przy ul. Malowniczej 31,

Dalej trenujemy w poniedziałki, środy, piątki przy Malowniczej 31 i - jeśli będzie ciepło - w soboty w godz. 13-14:30 na Radarowej na płycie głównej. Jak się zrobi chłodniej, to zamiast treningu w sobotę, może uda się załatwić 1,5 godz. treningu w niedziele w hali Przyszłości Włochy (ćwiczyliśmy tam przez 2 ostatnie zimy). Oprócz tego w soboty lub niedziele będziemy grali w turniejach halowych lub pod balonem lub mecze sparingowe. Będę jednak ostrożnie dobierał przeciwników, aby nie wpaść jak w zeszłym roku na grupę z najlepszymi drużynami w Warszawie (pierwszoligowe Delta, Znicz, Irzyk). Trochę musimy jeszcze poćwiczyć, aby mierzyć się z tymi drużynami :-)

Gdyby ktoś miał jakieś pytania, to proszę o telefon.