AKTUALIZACJA: sobotnie mecze w Kids Soccer League.

W sobotę 26.11 gramy 2 mecze (czyli w sumie gramy 4 * 25 minut z pięciominutowymi przerwami). Najpierw gramy z BKS 7, a potem z FA Otwock.

Spotykamy się o 15:05 przy ul. Annopol 24 B. Gramy o 15:30 z BKS 7, a o 16:30 z FA Otwock. Przynosimy żwirówki lub korki (gramy na hali ale na sztucznej trawie), nasze stroje, ochraniacze i legitymacje (ale legitymacje niech trzymają rodzice, bo to na wszelki wypadek, gdyby trzeba je było pokazać sędziemu).

Powołani: Marcin, Igor, Paweł, Kuba, Dawid, Fabian, Miłosz, Mateusz (Skowronek), Mateusz (Minkiewicz), Julek, Krystian i Damian.

PS. W piątek trenujemy od 18:30 do 20:15 na Malowniczej 31, w sobotę gramy mecze, a w niedzielę od 12:30 do 14:00 w hali Przyszłości Włochy przy ul. Rybnickiej 25. Trochę intensywnie, ale niedługo ferie świąteczne, to sobie odpoczniemy.