Druga drużyna zgłoszona do rozgrywek MZPN w rundzie wiosennej.

Zgłosiliśmy II drużynę do rozgrywek wiosennych ligi MZPN i otrzymaliśmy potwierdzenie otrzymania miejsca w V lidze. Dzięki temu wszyscy trenujący w naszej drużynie, będą mogli sprawdzać się w meczach ligowych. Oczywiście najpierw będzie walka o powołanie na mecz. Druga drużyna będzie grać w grupie 3 tej ligi.

Poniżej link do grupy,terminarza i wyników drugiej drużyny RKS Okęcie 2006:

Oto grupa drugiej drużyny:

1. RKS Okęcie II Warszawa

2. UKS Sporting

3.UKS SP 11 Ursus

4.UKS Orlęta Mroków

5. MKS Piaseczno II

6. KS Ursus II Warszawa

I jeszcze krótki komentarz, który powtarzamy co roku.

Dwie drużyny będą grały w lidze, ale wyniki nie będą najważniejsze. Najważniejsze będzie to, aby chłopcy rozwijali swoje umiejętności, aby uczyli się dobrej organizacji, uczyli się żyć w grupie, tworząc drużynę. Chodzi o CAŁĄ drużynę, która jest złożona ze wszystkich trenujących chłopców. Jedni będą powołani na mecz pierwszej drużyny, inni na mecz drugiej drużyny, niektórzy będą walczyli o powołanie, ale my wszyscy mamy tworzyć jedną drużynę.

Rodzicom, dziadkom i wszystkim kibicom życzę na wiosnędobrej zabawy. Prosilibyśmy również o szacunek dla chłopców z drużyn przeciwników, ich rodziców, trenerów i ...sędziów. Apeluję szczególnie o to, aby pomagać sędziom w ich pracy nawet wtedy, gdy będą mieli słabszy dzień.

I niech ta wiosna będzie ciepła, słoneczna i pełna pozytywnych dla nas emocji :-)

FORZA Okęcie !!!!!!!