Informacje i skład na turnieje Delta Cup oraz Rembertów Cup.

W najbliższą sobotę i niedzielę gramy 2 turnieje. Delta Cup - jak pamiętamy sprzed miesiąca - jest dla nas trudnym turniejem. Grają tam naprawdę dobre zespoły, z czołówki drużyn mazowieckich (ostatnio graliśmy z Deltą i Wisłą Płock). Spotykamy się o 10:45 przy ul. Piaseczyńskiej 71. Gramy na orliku, chyba pod tym samym balonem co poprzednio. Na turniej powołani są WSZYSCY (z wyjątkiem Igora, który mam nadzieję wróci wkrótce po chorobie). Przynosimy korki lub żwirówki, ochraniacze, stroje. Na turnieju zagramy co najmniej 4 mecze. Po fazie grupowej będzie minimum 1 mecz o miejsce w turnieju. Gdyby ktoś nie mógł przyjechać, albo gdyby miał problemy z dojazdem, albo gdyby już zaplanował sobie coś na weekend, to proszę o telefon lub SMS.

W niedzielę gramy drugi turniej. Skład na niego ustalimy w czasie turnieju na Delcie. Ponieważ turniej należy do rodzaju tych "upierdliwych" (ponieważ najpierw gramy od 9 do ok. 11 mecze grupowe, a potem od ok. 14:30 gramy w razie co dalsze gry), to zostanie wybranych 8 chłopców, którzy pojadą na turniej. W Rembertowie gramy na hali. Trzeba miec strój, HALÓWKI (lub żwirówki, ale absolutnie nie korki), ochraniacze i koniecznie LEGITYMACJE. Spotykamy się na miejscu o godz. 8:40. Adres: Al. Gen. A. Chruściela 103. Pierwszy mecz gramy kilka minut po 9. Nasza grupa to: RKS Okęcie, Rembertów, Halinów, Targówek.

Cel zespołu: na każdym turnieju zagrać co najmniej jeden dobry mecz z pozytywnym wynikiem.

Cel indywidualny dla wszystkich: gdy będziemy w posiadaniu piłki, to każdy (od bramkarza do napastnika) próbuje pokazać się do gry, będąc cały czas w ruchu.

Do zobaczenia w sobotę o 10:45.