Obóz piłkarski w dniach 22-30 sierpnia 2018 w ośrodku Żabinka.

Wakacje mijają błyskawicznie i zbliża się dzień wyjazdu na obóz. W tym roku jedziemy do ośrodka Żabinka w miejscowości Kruklanki (obok Giżycka). Po podsumowaniu wszystkich wydatków (zakwaterowanie chłopców i kadry, wyżywienie, wynajem boisk, rezerwa na jakieś aktywności, wynajem autokaru), koszt wynosi 1250 zł od każdego uczestnika obozu. Pieniądze wraz z kartą obozową proszę przekazać trenerowi Kamilowi na którymś z 3 treningów przed obozem, lub w dniu wyjazdu. Spotykamy się na naszym parkingu klubowym w środę 22 sierpnia od 8:30. Wyjazd o godz. 9:00 (UWAGA: godzina zbiórki i wyjazdu będzie jeszcze potwierdzona w poniedziałek 20 sierpnia na treningu).

Przyjazd na miejsce jest planowany ok.14:00. Zjemy obiad, rozlokujemy się w pokojach, odpoczniemy i udamy się na pierwszy trening. Powrót z obozu planowany jest w czwartek 30 sierpnia popołudniu.

Ośrodek jest bardzo ładny i sprawdzony. Byliśmy tam 2 lata temu i chłopcom bardzo się podobało. Jest też odpowiednia baza treningowa. W planach na obozie mamy poranną przebieżkę do lasu, trening przedpołudniowy, trening popołudniowy. Niedaleko jest ładna, strzeżona plaża przy jeziorze, gdzie też będziemy często chodzić. Będzie oczywiście wolny czas i chłopcy będą mogli wtedy pograć w ping-ponga, piłkę, karty, gry planszowe itd. Będzie na pewno ognisko, będą podchody, będą też zabawowe zawody sprawnościowe.

Tutaj jest link do ośrodka: http://www.zabinka.pl

W co należy zaopatrzyć naszych młodych piłkarzy:

- korki,
- żwirówki (mogą służyć również do latania po ośrodku, a jeśli nie, to jeszcze jakieś adidasy do latania),
- ochraniacze,
- rękawice bramkarskie (dla chętnych),
- klapki,
- strój meczowy,
- 2 dodatkowe spodenki treningowe,
- 2 dodatkowe koszulki treningowe,
- 2 dodatkowe pary getrów,
- dres,
- ortalion przeciwdeszczowy,
- 1 ręcznik do mycia + 1 ręcznik plażowy,
- kąpielówki,
- jakąś cieplejszą bluzę dresową lub sweter,
- piżamę,
- bieliznę, kilka par skarpetek, jakieś 2 inne koszulki, jakieś spodenki krótkie, a nie sportowe,
- przybory toaletowe, olejek z filtrem i jakiś spray przeciwko kleszczom,
- legitymację/książeczkę zdrowia,
- rakietkę ping-ponga,

- karty do gry, gry planszowe,
- 1 zgrzewkę wody dużej i może ze 2-3 butelki wody małej (niegazowane, bezsmakowe).

Gdyby ktoś brał lekarstwa, to proszę o przekazanie ich przed odjazdem z karteczką w środku informującą jak przyjmować lekarstwo.
Można obozowiczowi dać telefon.

Jesteśmy przekonani, że obóz będzie bardzo udany ze względów sportowych i wypoczynkowych.

Życzymy wszystkim kontynuacji miłych wakacji i do zobaczenia na najbliższych treningach.