Ósma kolejka ligowa rundy jesiennej.

Następna runda przed nami. Pierwsza drużyna gra w sobotę 20.10 o godz.13:00. Gramy na wyjeździe z drużyną ATP Warszawa. Spotykamy się na miejscu o godz. 12:00. Adres: Obrońców Tobruku 11. Przynosimy nasze stroje, ochraniacze, korki i LEGITYMACJE. Jest chłodno. Przydadzą się już cieplejsze rzeczy. Nie spóźniamy się na zbiórkę.

Jeśli zaś chodzi o drugą drużynę, to mam wiadomość z ostatniej chwili, że Okęcie II nie zdoła się zebrać na mecz z KS Wilanów. Przyjazd na mecz potwierdziło trenerowi Kamilowi tylko kilku chłopców. Takie podejście, na pewno będzie miało swoje reperkusje po zakończeniu rudny jesiennej. Mecz oddajemy walkowerem. Ale UWAGA … W związku z tym, zagramy sobie mecz sparingowy z KS Wilanów. Drugą drużynę uzupełnią chętni z pierwszej drużyny. Spotykamy się o 15:10 na Okęciu. Gramy na naszym stadionie o 15:45. Przynosimy nasze stroje, ochraniacze i korki. Legitymacje są na sparingi niepotrzebne.

Gramy na 150% w obu meczach !!! FORZA Okęcie !!!!!