Plan na tydzień poświąteczny i następne tygodnie.

Wróciliśmy już do treningów na naszym stadionie przy ul Radarowej 1. Treningi na hali zakończyły się i będziemy już ćwiczyć tylko na dworze. Oto plan na tydzień poświąteczny:

- wtorek trening w godz. 17:50-19:30

- środa badanie lekarskie o 16:00 i potem trening w godz. 17:00-18:30

- czwartek trening w godz. 17:50-19:30

- w weekend możliwe są mecze sparingowe (info później).

W następnych tygodniach wracamy do naszego zwyczajowego harmonogramu. Będziemy trenować w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. w godz. 17:50-19:30. Możliwe, że na jakiś trening będziemy wynajmować boisko przy jakiejś szkole. Jest więc prawdopodobne, że nastąpi jakaś zmiana godzinowa. Ale będzie to się decydować w następnym tygodniu. Na razie jednak terminarz jest taki, jak podałem powyżej.

W soboty i niedziele od weekendu 14-15 kwietnia, będziemy grali mecze ligowe Okęcia I i Okęcia II.  Z reguły do Okęcia I będą powoływani chłopcy z grupy A, a do Okęcia II chłopcy z grupy B. Możliwe są jednak jakieś przesunięcia między grupami lub tylko na mecze. Wszystko będzie zależało od konkretnych zadań wyznaczonych zawodnikom przez trenera Kamila, obecności na treningach, zaangażowania, no i od tego, czy nie ma jakichś rodzinnych uroczystości, chorób, czy kontuzji. W każdym razie wszyscy mają równe szanse do gry. Po to są zgłoszone 2 drużyny, aby wszyscy mieli szanse rozwijania się i radowania się z udziału w meczach. Nie oznacza to jednak, że wszyscy będą powołani, jeśli będzie słaba frekwencja, lub będą jakieś zastrzeżenia do zachowania danego chłopca. Każdy zawodnik Okęcia jest zobowiązany do odpowiedniego zachowania na treningach, w szkole, w domu itd., po prostu wszędzie ma się odpowiednio zachowywać. Będziemy zwracali na to uwagę. Będziemy też zwracać uwagę na wyniki w nauce.

Są już zaplanowane pierwsze mecze dla obu drużyn (Okęcia I i Okęcia II). Postaram się na stronie umieszczać terminy meczów z odpowiednim wyprzedzeniem. Każdy może sobie zapamiętać 2 linki, gdzie są najbardziej aktualne terminarze.

Oto link do grupy i terminarza Okęcia I:

Jak widać pierwszy mecz Okęcie I gra z STF Champion II w sobotę 14 kwietnia o godz. 10:00 przy ul. Baletowej 164 na Ursynowie.. 2,3 i 4 kolejka jeszcze jest niezaplanowana, a w 5 kolejce gramy z Polonią II w sobotę 12 maja o godz. 11:45 przy ul. Konwiktorskiej 6.

Jeśli zaś chodzi o Okęcie II, oto link do grupy i terminarza:

Okęcie II gra pierwszy mecz z UKS SP 11 Ursus w niedzielę 15 kwietnia o godz. 17:30 w Ursusie przy ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3. Następne kolejki są jeszcze niezaplanowane.

Zawsze spotykamy się godzinę przed meczem. Prosimy też wszystkich rodziców o uwzględnienie w swoich planach meczów ligowych. Po to zgłosiliśmy 2 drużyny, aby wszyscy mieli równe szanse rozwoju. Wykorzystajmy tę szansę, aby chłopcy fajnie się bawili i aby nasza drużyna była coraz lepsza. Bardzo więc prosimy o ODPOWIEDZIALNE planowanie wyjazdów weekendowych.

FORZA Okęcie !!!!!!!