Sobotni mecz z UKS GOSiR Stare Babice oraz następne mecze.

W najbliższą sobotę 23 września o godz. 14:00 gramy na wyjeździe z UKS GOSiR Stare Babice. Mecz był planowany na godz. 12:00, ale poprosiliśmy trenera UKS o przesunięcie meczu o 2 godz., aby trener Kamil zdążył z innego meczu. Trener UKS zgodził się, za co bardzo dziękujemy.

Zbiórka na mecz o 13:00. Adres: Warszawska 697, Borzęcin Duży. Graliśmy tam ostatniej zimy turniej halowy (zajęliśmy 2 miejsce!) i graliśmy tam też w marcu sparing. Z Ochoty/Okęcia jedzie się tam ok. 30 minut. Na mecz chłopcy przynoszą nasze stroje, dresy, ochraniacze, legitymacje i ubiór odpowiedni do pogody.

Powołani: Szymek, Marcin, Bartek (Gręba), Maciek, Dawid (Marczuk), Dawid (Le), Paweł, Igor, Miłosz, Bartek (Ratyński), Mati (Minkiewicz), Julek, Franek i Mateusz (Skowronek). Pozdrawiamy Fabiana, który nie może być powołany, bo będzie miał 5 tygodni przerwy od treningów. Tak niestety wczoraj zdecydował lekarz po zdjęciu gipsu.

Jeśli chodzi o następne mecze, to do końca pierwszej części rundy jesiennej - oprócz meczu z GOSiR-em - zostały nam jeszcze 2 mecze:

- we wtorek 26 września o godz. 17:30 gramy na Okęciu zaległy mecz z Victorią Sulejówek; mecz został przełożony na prośbę trenera Victorii; zbiórka o 16:30; będzie powołanych 15 chłopców; trening w tym dniu będzie odwołany,

- w niedzielę 1 października o godz. 14:00 gramy na Okęciu z drużyną RFT; zbiórka o 13:00.

Info o następnych meczach jest na naszej stronie w terminarzu (po prawej stronie).