Sobotni mecz z Ursusem II i niedzielny mecz z Legią Soccer School.

Ponownie czeka nas weekend pełen wrażeń. Po zwycięstwie w 1-szej kolejce ligowej z Legionem i po środowym zwycięstwie w sparingu z Sarmą Wola, gramy w sobotę z Ursusem II, a w niedzielę z Legią Soccer School. Poniżej informacje na temat obu spotkań i powołania trenera Kamila.

- W sobotę 8 kwietnia zbiórka o 9:15. Gramy o 10:30 na Orliku w Ursusie przy ul. Sosnkowskiego 3 (graliśmy tam sparing półtora roku temu). Przynosimy nasze stroje, ochraniacze i LEGITYMACJE. Powołani na mecz: Szymek, Marcin, Bartek (Gręba), Maciek, Paweł, Dawid (Le), Dawid (Marczuk), Fabian, Miłosz, Igor, Bartek (Bociński), Bartek (Ratyński).

- W niedzielę zbiórka o 10:15 przy ul. Łazienkowskiej 3. Mecz zaczynamy o 11:00. Przynosimy nasze stroje i ochraniacze. Powołani na mecz: Mati, Julek, Damian, Przemek, Patryk, Kuba, Bartek (Ratyński), Szymek, Marcin, Paweł, Dawid (Le), Dawid (Marczuk), Fabian, Miłosz, Igor, Bartek (Bociński).

Ten weekend nie będzie tak słoneczny jak ostatni, więc chłopcy powinni mieć kurtki i czapki. Pamiętajmy również, że wyniki zupełnie nie są ważne. Kibicujemy naszym chłopcom, szanujemy przeciwników i sędziów.