Sobotni turniej i plany na najbliższe dni.

Ostatni weekend przed Świętami zapowiada się całkiem pracowicie. Weekend zaczynamy piątkowym treningiem na Gładkiej. Ćwiczymy tak, jak w zeszłym tygodniu, czyli Grupa B od godz. 19:00 do 20:30, a grupa A od godz. 20:00 do 21:30.

W sobotę 16.12 gramy turniej. Spotykamy się o 8:30 w Szkole Podstawowej przy ul. Gorlickiej 3. Zgłoszone zostały 2 drużyny. Będzie powołanych 18 chłopców. Poza chorymi i kontuzjowanymi (chłopcom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia), wszyscy mają szanse na powołanie. Kto ostatecznie zostanie wybrany, decydować będzie udział i zaangażowanie na ostatnich treningach (z dzisiejszym treningiem włącznie).

Turniej jest bardzo silnie obsadzony (Rakovia I i II, Champion, Raszyn, Olimpia, Gwardia), więc JAK ZWYKLE nie będzie się liczyć wynik, tylko to, żeby chłopcy spróbowali swych sił z dobrymi przeciwnikami, żeby mieli fajną zabawę i żeby podnieśli swoje umiejętności piłkarskie, oraz ogólnorozwojowe. Jeśli uda nam się wygrać kilka meczów, to będzie bardzo dobrze, ale najważniejszy będzie KAŻDY mecz i dobra gra obu naszych drużyn.

Chłopcy przynoszą nasze nowe stroje, halówki lub żwirówki, ochraniacze i LEGITYMACJE. Legitymacji nie dajemy trenerowi, tylko trzymamy na wszelki wypadek, gdyby organizator poprosił o pokazanie legitymacji.

Weekend zakończymy niedzielnym treningiem w hali Przyszłości Włochy przy ul. Rybnickiej 25. Niezależnie od tego, czy ktoś na sobotę będzie powołany, czy też nie, to wszyscy przychodzą na trening. Ćwiczymy tak, jak w zeszłym tygodniu, czyli grupa A od 13:00 do 14:30, a grupa B od 14:30 do 16:00. Wkrótce po Nowym Roku znowu zagramy turniej i ponownie do powołań będzie brana pod uwagę frekwencja i zaangażowanie na treningach.

UWAGA: gdyby ktoś nie mógł być w piątek, sobotę lub niedzielę, to prośba o SMS do Roberta Szelenbauma.