Terminarz meczów w pierwszych kolejkach ligowych.

Wiosna powinna być pełna emocji. Bierzemy udział w rozgrywkach ligowych MZPN. Zaczynamy w niedzielę 3 kwietnia. Mamy bardzo dobrych przeciwników. W każdym meczu będziemy musieli dać z siebie wszystko, aby osiągnąć dobry rezultat. Zgłosiłem nas również do Ligi Wilków. Liga zaczyna się 17 kwietnia. W Lidze Wilków będziemy grali w niedzielę około godziny 15-16. Do Ligi Wilków będą powoływani chłopcy niegrający lub grający krótko w Lidze MZPN.

Generalnie chyba wszyscy będą mieli solidną dawkę futbolu tej wiosny. Jest to zgodne z moją ideą szkolenia młodych piłkarzy poprzez rozgrywanie meczów.

Oto terminarz na najbliższe 4 mecze Ligi MZPN. Taka uwaga do zdjęcia z terminarzem: tam gdzie jest podana godzina rozgrywania meczu, jest już ustalony dzień i godzina, tam gdzie nie ma podanej godziny meczu, nie ma ustalonego dnia i godziny.