UWAGA: zmiana terminu meczu - piąta kolejka ligowa rundy jesiennej.

W najbliższą niedzielę 30. 09 obie nasze drużyny rozgrywają swoje mecze. Okęcie miało grać swój mecz w sobotę o 11:00, ale na prośbę trenera Piasta, mecz został przeniesiony na niedzielę na godz. 13:00. Późno o tym piszę, bo dopiero w czwartek otrzymałem informacje na ten temat. Obie drużyny grają na wyjeździe. Jak zwykle przynosimy nasze stroje, ochraniacze i LEGITYMACJE.

Okęcie I gra w niedzielę 30.09 o godz.13:00 z Piastem Piastów. Zbiórka na miejscu o 12:00. Adres: Aleja Tysiąclecia 1, Piastów. To nie jest daleko. Z naszego stadionu jedzie się tam max 20 min.

Okęcie II gra w niedzielę 30.09 o 16:00 z KS Ursus II. Adres: Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3, Warszawa. Dojazd od Alei Bzów. Zbiórka o 15:10. Trener Kamil będzie jechał na zbiórkę prosto z pierwszego meczu. Prośba o to, aby nikt z drugiej drużyny nie spóźnił się na zbiórkę. Ostatnio różnie z tym bywało.

Powołania będą przesłane SMS-em przez trenera Kamila. Gdyby ktoś nie dostał SMS-a do soboty rano, to prośba o kontakt z ... trenerem Kamilem :-)

FORZA Okęcie !!!!!!!