Z Deltą gramy we wtorek 12 maja o godz. 18:00 na Radarowej.

Następny mecz ligowy gramy z Deltą Warszawa na naszym stadionie. Przeniosłem ten mecz z soboty 9 maja na wtorek 12 maja na godz. 18:00.

Po weekendzie wracamy normalnie do treningów. W poniedziałek spotykamy się o 18:30. Trening zakończymy o 19:30. Od następnego poniedziałku, czyli od 11 maja trening poniedziałkowy będzie się kończył o 20:00.

Załączyłem zdjęcie z terminarzem. Na czerwono zaznaczyłem mecz z Deltą. Na żółto zaznaczyłem obecny termin meczu z Drukarzem. Jest to długi weekend z Bożym Ciałem, więc będę się starał przenieść ten mecz na środę 10 czerwca na godz. 18:30. Tak wstępnie ustaliłem z trenerem Drukarza.

Po Delcie gramy 3 dosyć dalekie wyjazdy. Jedziemy kolejno do Rembertowa (ok. 35 minut jazdy z Ochoty), Grodziska Mazowieckiego (ok. 35 min.) i Wólki Mlądzkiej koło Otwocka (ok. 50 min.). Prośba o zaplanowanie sobie czasu. Szczegóły podróży będziemy ustalać sobie przed każdym meczem.

Życzę wszystkim miłego wypoczynku!