Zapisaliśmy się do Ligi Zimowej.

Już za 2 miesiące ruszy liga i runda wiosenna. Aby przygotować się do tych rozgrywek, postanowiliśmy zgłosić naszą drużynę do Ligi Zimowej. Mecze będą się odbywać pod balonem w Rembertowie przy ul. Strażackiej 121. Grać będziemy głównie w soboty w godzinach popołudniowych. Wyjątkowo zamiast 2 sobót zagramy w 2 niedziele: 28 stycznia (w sobotę 27.01 są jeszcze ferie) i 25 lutego (w sobotę 24 lutego gramy turniej halowy w Górze Kalwarii).

Grać będziemy w 9-tkach z wymagającymi przeciwnikami. Mecze 2 * 25 minut. Chłopcy którzy nie będą powołani, będą krótko grali w meczu, albo nie będą mogli być na meczu, będą mieli trening w niedzielę na Przyszłości Włochy w godz. 13:00 - 15:00. Koszt Ligi Zimowej (7 meczów) wynosi 1620 zł. Klub RKS Okęcie finansuje nam oficjalne rozgrywki MZPN, ale tej ligi nam nie finansuje, więc rodzic każdego powołanego zawodnika będzie wpłacał 20 zł za mecz. Ta opłata powinna pokryć całość kosztu tej ligi. Jeśli z tych opłat na koniec byłaby jakaś nadwyżka, to na ostatnim meczu będzie niższa opłata np. 10 zł lub mniej. Pieniądze przed meczem proszę wpłacać do mnie (do trenera Roberta). Przed chwilą założyłem całą kwotę, wykonując przelew do organizatora.

Na każdy mecz chłopcy mają mieć nasze nowe stroje, dresy i ochraniacze. Legitymacje chyba nie będą konieczne, ale na wszelki wypadek na pierwszy mecz niech rodzice mają przy sobie legitymacje.

Harmonogram na najbliższe 3 kolejki:

- niedziela 28.01 zbiórka o 14:55, gramy z Victorią Zerzeń w godz. 15:30-16:30,

- sobota 03.02 zbiórka o 15:55, gramy z Polską Szkołą Futbolu w godz. 16:30-17:30,

- sobota 10.02 zbiórka o 14:55, gramy z AS Wesoła w godz. 15:30-16:30.

Jak dostanę od organizatora cały harmonogram, to zaktualizuję tę informację. Wkrótce więc w tym miejscu będzie całość naszego terminarza Ligi Zimowej.