AKTUALIZACJA 1: mecz z AP Wilki, czyli początek rundy jesiennej w lidze MZPN.

W niedzielę 10 września o godz. 16:30 gramy pierwszy mecz w rundzie jesiennej w lidze MZPN. Przeciwnikiem będzie drużyna AP Wilki. Z Wilkami graliśmy już kilka razy. Ostatnio mecze były zacięte i pełne emocji. Mam nadzieję, że niedzielny mecz będzie równie emocjonalny, ale tym razem szczęśliwszy dla nas :-)

AKTUALIZACJA 1: Spotykamy się przy ul. Okopowej 55 A o godz. 15:30. Przynosimy nasze stroje, dresy, ochraniacze i legitymacje. Powołani: Szymek, Marcin, Bartek (Gręba), Maciek, Dawid (Marczuk), Dawid (Le), Paweł, Kuba, Fabian, Igor, Miłosz, Bartek (Ratyński), Mati, Julek, Damian, Franek.

Terminarz następnych meczów znajduje się na naszej stronie. Po prawej stronie pod ikonką: ZOBACZ TERMINARZ i WYNIKI (pod następnym lub ostatnim meczem). Mecz, którego termin jest już ustalony, posiada wyznaczony dzień i godzinę. Jeśli przy danym meczu w terminarzu jest tylko dzień i godzina 00:00, to oznacza, że ani dzień, ani godzina jeszcze nie została ustalona. Podkreślam, że dzień w takim wypadku również nie jest ustalony.

Tabela i terminarz naszej grupy jest również na stronie MZPN. Tam oprócz daty i godziny jest adres, pod którym będzie rozgrywany mecz. Informację o adresie zamieszczam na naszej stronie w wiadomościach, razem z informacjami o godzinie spotkania i powołaniach.

Poniżej link do strony MZPN (można sobie zapamiętać w ulubionych):

UWAGA: mecz w następnym tygodniu z WBS na naszym stadionie odbędzie się w niedzielę 17 września o godz. 17:00. Na stronie MZPN jest podana na razie sobota 16 września, ale to wkrótce zostanie zmienione na niedzielę.