Trening ze środy przeniesiony na czwartek, badania i spotkanie rodziców z trenerami.

Ponownie musimy przenieść trening ze środy 06.09 na czwartek 07.09. Powiadomię wszystkich SMS-em.

W piątek 08.09 po treningu o godz. 19:30 będzie krótkie spotkanie z trenerami. Powiemy kilka słów o nadchodzącym sezonie. Można też będzie opłacić zaległe i bieżące składki.

Zaplanowane też zostały badania lekarskie dla naszej drużyny. Badania odbędą się w środę 13.09 od godz. 16:00 do 16:50. Wszyscy chłopcy, którzy jeszcze badań nie wykonali, są zobowiązani do przyjścia do naszego lekarza klubowego. Na badania powinno się mieć aktualne EKG. Po badaniach będzie od razu trening, czyli będziemy ćwiczyć od 16:50 do 18:30. Przypomnimy o tym jeszcze w przyszłym tygodniu.