AKTUALIZACJA: mecze w weekend 13/14 maja.

W sobotę 13 maja o godz. 14:30 gramy w lidze MZPN z Legionem W-wa. Spotykamy się o 13:30 na Białołęce przy ul. Strumykowej 21. Przynosimy nasze stroje, ochraniacze i LEGITYMACJE. Buty żwirówki lub korki. To prawdopodobnie orlik, więc gdyby była ładna pogoda, to lepiej mieć żwirówki, ale gdyby padało, to przydadzą się korki.

Powołani na mecz: Szymek, Marcin, Bartek (Gręba), Maciek, Paweł, Dawid (Le), Dawid (Marczuk), Igor, Miłosz, Bartek (Ratyński), Mati, Damian i Julek.

W niedzielę 14 maja o godz. 14:00 gramy mecz w Kids Soccer League przy ul. Annopol 24B. Zbiórka o 13:25. Przynosimy nasze stroje, ochraniacze i żwirówki (lub korki).

Powołani: Szymek, Patryk, Bartek (Gręba), Bartek (Ratyński), Dawid Le, Igor, Mati, Julek, Miłosz, Damian, Franek, Fabian, Paweł.

UWAGA: gdyby ktoś miał problem z dojazdem na któryś z meczów, to prośba o kontakt z trenerem Kamilem lub trenerem Robertem.