AKTUALIZACJA 1: mecze w sobotę, niedzielę i poniedziałek.

W najbliższą sobotę, niedzielę i poniedziałek zagramy sobie 3 mecze. Mam nadzieję, że nikt nie powie, że w RKS Okęcie rocznik 2006 jest nuda :-)

1. Zaczynamy w sobotę 20 maja o godz. 15:00 meczem z PSF. Gramy przy ul. Annopol 24B. Zbiórka na miejscu o 14:30. Przynosimy nasze stroje, ochraniacze, żwirówki i czapki przeciwsłoneczne. Okulary przeciwsłoneczne też mogą być, ale zdejmujemy je na rozgrzewkę i na mecz :-)

Powołani: Szymek, Marcin, Patryk, Dawid (Le), Miłosz, Bartek (Ratyński), Mati, Damian, Julek, Fabian, Paweł, Franek.

2. W niedzielę 21 maja o godz. 16:30 gramy w lidze MZPN z Ursusem II. Zbiórka na naszym stadionie o 15:30. Przynosimy LEGITYMACJE, nasze stroje, ochraniacze, korki i czapki przeciwsłoneczne.

Powołani: Szymek, Marcin, Bartek (Gręba), Fabian, Maciek, Paweł, Dawid (Le), Dawid (Marczuk), Igor, Bartek (Ratyński), Kuba, Miłosz.

3. W poniedziałek 22 maja w porze naszego treningu, rozegramy sobie rewanżowy mecz z Legia Soccer School. Graliśmy kilka tygodni temu na Łazienkowskiej i nastał czas na rewanż :-) Zbiórka o 17:50. Mecz zaczniemy koło 18:30. Pogramy do 19:45 lub max 20:00. Przynosimy nasze stroje, korki i ochraniacze.

Powołani są wszyscy, bo to zwyczajny trening.