Najbliższy weekend i opłata za czerwiec.

W weekend 27/28 maja rozegramy tylko jeden mecz w Kids Soccer League. Nie będzie meczu w lidze MZPN, ponieważ Varsovia poprosiła o przeniesienie meczu na czwartek 1 czerwca na godz. 18:30.

Gramy więc w sobotę 27 maja o godz. 17:00 z drużyną FA Białołęka 2007. Zbiórka o godz. 16:30 przy ul. Annopol 24B. Przynosimy nasze stroje i ochraniacze. Gdyby było gorąco, chłopcy powinni mieć też jakieś czapki.

Powołania będą w czwartek. Na mecz z Białołęką będzie powołana jedna grupa chłopców, a na mecz z Varsovią druga grupa. Oczywiście poza Szymkiem, który będzie powołany na oba mecze, bo na razie mamy jednego bramkarza :-) W każdym razie grupa powoływana na ligę MZPN, ten weekend ma wolny.

I jeszcze kilka słów na temat opłaty czerwcowej. Z powodu naszego udziału w dwóch ligach na wiosnę, opłata za czerwiec wyniesie 100 zł.