Trening ze środy przeniesiony na czwartek + inne informacje.

Trening ze środy 30.08 jest przeniesiony na czwartek 31.08. Ćwiczymy w normalnych godzinach, czyli od 17:50 do 19:30. Na trening zaproszeni są WSZYSCY zawodnicy. Dzisiaj z frekwencją było już trochę lepiej, ale kilku zawodników to nie widziano w okolicach Okęcia już od 2 miesięcy. Najwyższy czas się pokazać i udowodnić, że indywidualnie, też można przygotować się do sezonu.

Mieliśmy zacząć ligę w najbliższą niedzielę, ale na prośbę trenera Victorii Sulejówek mecz przeniesiemy na inny termin. Najprawdopodobniej będzie to wtorek 12 lub 19 września o godz. 18:00 na naszym stadionie. Termin będzie ustalony w tym tygodniu. Ligę zaczniemy więc od meczu z dobrze znaną nam drużyną AP Wilki w  niedzielę 10 września o 16:30 (jeśli potwierdzimy termin).

W najbliższy zaś weekend spróbujemy zagrać sparing. Jeszcze nie zostało ustalone z kim i o której, ale będzie informacja na treningu czwartkowym lub najpóźniej piątkowym.